D.U.K
Dažniausiai užduodami klausimai apie sekso lėles:
Produktai yra tiekiami iš geriausių Europos ir Kinijos gamintojų. Mes rūpinamės, kad produktai visada atitiktų kokybės reikalavimus. Taip, prekės yra orginalios ir yra pardudamos už savo kainą.
Lėlės neturi baterijų ir aštrių detalių. Visą atsakomybę naudojant produktą prisiima klientas.
Pristatymas vidutiniškai trunka nuo 3 iki 10 dienų priklausomai nuo pasirinkto pristatymo adreso ir prekės.
Prekes pristatome per DPD kurjerių tarnyba. Išsirinktas prekes kurjeriu siunčiame į bet kurią Europos šalį. Pristatymas Lietuvoje per 3 - 10 dienų. Užsienyjė 7 - 15 dienų. Dėl švenčių gaminys gali šiek tiek vėluoti.
Kai tik pateiksite užsakymą, gausite užsakymo patvirtinimo El. laišką. Tai reiškia, kad jūsų užsakymas jau yra mūsų sistemoje ir rytoj pradėsime ją ruošti pristatymui. Susisiekite mūsų el. paštu dėl užsakymo atšaukimo.
Internetinius atsiskaitymus priimame per Paysera mokėjimų sistema, kuri priima: Swedbank, SEB, Visa, Visa Electron. Citadele, Danske Bank, DNB, Giropay, iDEAL, Krediidipank, LHV, Maestro, Mastercard, Nordea, PayPal, Paysera, Przelew24, Trustly. Atsiskaitymus grynaisiais priimame pristatymo metu.
Ypatingą dėmesį skiriame jūsų privatumo ir saugumo užtikrinimui. Jokiomis aplinkybėmis neviešiname informacijos apie jūsų įsigytas prekes, asmeninių duomenų niekada neperduodame trečiosioms šalims. Rūpinamės jūsų konfidencialumu ne tik įstatymų numatyta tvarka, bet ir papildomais būdais.
Mums rūpi jūsų konfidencialumas, todėl visas prekes pristatome neutralioje pakuotėje, ant kurios nėra parduotuvės logotipo, pavadinimo ar kitų užrašų. Niekas, pamatęs siuntinį, neįtars, kas slypi jo viduje, todėl prekių pristatymo vieta pasirinkti galite net darbovietę.
Mūsų internetinėje svetainėje įdiegtas SSL sertifikatas, kuris užtikrina, kad jūsų asmeniniai duomenys, įvesti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra visiškai saugūs. Nuolat prižiūrime puslapį ir atliekame jo diagnostiką, tad galime užtikrinti, kad jūsų apsilankymas Seksolele.lt yra visiškai saugus ir patikimas. Jei pasirinksite apsipirkimą be registracijos, po prekių pristatymo jūsų duomenys iš mūsų sistemos bus ištrinti automatiškai.
Prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo prekės gavimo. Prekę privalote grąžinti tokios pat būklės kaip ją gavote. Prekė gali būti pakeista, jeigu yra brokuota.
Taip. Galite pirkti per "Mokilizingas" ir "General Financing" lizingo bendroves pas mus. Mes naudojame "Paysera" mokėjimus, kurie automatiškai leidžia jums sudaryti sutartį norint pirkti lizingu.
Nes mes atsakome už visas kokybės ir aptarnavimo sąlygas, kad šios būtų geriausios mūsų klientams.
Mūsų orginalūs produktai nėra parduodami per AliExpress. Pirkdami prekes iš AliExpress jūs prisiimate visą atsakomybę sau už prekės kokybę. Dažnu atvėju, kiti "prekeiviai" perparduoda prekes iš Aliexpress prisidengdami geriausia kokybe - neapsigaukite ir rinkitės tik patikimus tiekėjus.