Sekso Lėlės valymas ir priežiūra

Valymas ir priežiūra

Prižiūrėti aukštos kokybės sekso lėlė yra daug lengviau, kai žinai kaip. Dauguma lankytojų mūsų klausė apie sekso lėlės priežiūrą ir mes tikime, kad tai yra vienas svarbiausių šios prekės aspektų.

 

Kaip dažnai reikia valyti sekso lėlę?

 

Rekomenduojame lėlę valyti kas 2 - 4 savaites.

Kokias valymo priemones galima naudoti?

  • Antibakterinis muilas
  • Vanduo
  • Švelni kempinė
  • Nešiurkštus rankšluostis
  • Pincetas
  • Popierinis rankšluotis

Taip pat, galite naudoti kitas valymo priemones savo pačių atsakomybe.

Kiekviena mūsų lėlė atkeliauja su valymo rinkiniu.

Kaip valyti lėlės išorę?

Vidutiniškai rekomenduojame lėlę plauti 2 kartus per mėnesį, prilausomai nuo naudojimo dažnumo.

Papraščiausias būdas yra atlikti tai vonioje. Naudokite švelnią kempinę ir atibakterinį muilą.

Nenaudokite aukšto spaudimo srovės. Prižiūrėti odą yra vienas svarbiausių dalykų – taigi būkite atidūs ir nesubražykite lėlės kūno.

Kaip valyti sekso lėlės plaukus?

Valyti sekso lėlės plaukus yra lengviausia dalis. Jums reikės standartinių plaukų valymo produktų. Geriausiems rezultatams rekomenduojame naudoti švelnių plaukų šampūną.

Prieš pradedant valyti sekso lėlę, pašalinkite plaukus. Išplaukite juos su šampūnu ir plaukų kondicionieriumi. Gerai išskalaukite ir pakabinkite, kad plaukai išdžiūtu.

 

Drabužiai ir kaip išvengti dėmių.

Didžiausia problema kurią žinome yra dėmiu atsiradimas nuo drabužių ant lėlės odos. TPE ir Silikonas lengvai įsigeria spalvas nuo drabužių.

Rekomenduojame naudoti baltus arba šviesius drabužius ant lėlės. Visi drabužiai, kuriuos planuojate dėti ant lėlės turi būti išplauti ir išdžiovinti prieš tai darant.

 

Dalykai, kurių reiktų vengti.

Teisingi lėlės priežiūros ir valymo būdai yra labai svarbūs jūsų lėlei, kad būtų ilgaamžiška. Kol kas, paaiškinome jums, kaip ją valyti, o žemiau dalykai, kurių reikėtų vengti naudojant sekso lėlę.

Laikykite atokiau nuo aštrių objektų – TPE yra labai delikati medžiaga, kuri gali būti lengvai perpjaunama. Laikant lėlę savo patalpose būtinai įsitikinkite, kad šalia nėra aštrių objektų.

Nepilkite vandens ant lėlės galvos – vanduo patekęs ant metalinių lėlės dalių gali įtakoti rūdžių atsiradimą. Lėlės galva niekada neturėtų pilnai panirti po vandeniu ją plaunant.

Saugiau išdžiovinkite – valand lėlę su medžiaginiu rankšuosčiu stenkitės tai daryti kuo švelniau, kadangi esanti drėgmė suminkština lėlės odą ir šiurštūs paviršiai gali palikti subraižymus.

Labai svarbu, kad lėlė išdžiutų natūraliai. 

Lėlę džiovinti su džiovintuvu yra nerekomenduojama.

Saulės šviesa – per daug tiesioginių saulės spindulių privers TPE medžiagą prarasti išvaizdą.