Pristatymas

Geriausios mūsų produktų pristatymo sąlygos jūsų malonumui.
Mėgaukitės Nemokamu, Greitu ir Konfidencialiu pristatymu!
Prekių pristatymas Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse NEMOKAMAI!

Prekes Lietuvos teritorijoje pristatome per 7 d.d. 

Prekes galime pristatyti visame pasaulyje už papildomus 49 eur.

Mėgaukitės konfidencialiai pristatyta siunta.

 

 

Pristatymas su siuntų draudimu!

Norime užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų siuntą priešingu atveju grąžiname pinigus! Seksolele.lt siūlo ne tik konfidencialų pristatymą būdą, bet mes esame pasiruošę padengti visas nenumatytas išlaidas ir kompensuoti Jums visą sumą jeigu siunta pasimestų!

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Dėl itin didelės paklausos ir užsakymo kiekio mes prekių likučius išparduodame dažniausiai tą pačią dieną nuo jų gavimo iš gamintojo. Mes norime Jums pasiūlyti galimybę įsigyti prekes ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – mes norime prekių katalogą padaryti prieinamą visur ir visada.

Po prekės išsiuntimo mes Jums atsiųsime siuntos numerį ir Jūs galėsite sekti prekę. Siekiant užtikrinti greičiausią pristatymą kiekvieną prekę pristatome greičiausiu būdu. Jums prekę pristatysime per DPD kurjerių tarnyba.

Siuntos informaciją matysite išsiuntus prekę. Norėdami gauti prekę į kitą Pasaulio šalį, tiesiog pasirinkime šalis nurodykite norimą šalį ir mes Jums prekę pristatysime su siuntų draudimu