D.U.K.

Ypatingą dėmesį skiriame jūsų privatumo ir saugumo užtikrinimui. Jokiomis aplinkybėmis neviešiname informacijos apie jūsų įsigytas prekes, asmeninių duomenų niekada neperduodame trečiosioms šalims. Rūpinamės jūsų konfidencialumu ne tik įstatymų numatyta tvarka, bet ir papildomais būdais.

Neutrali pakuotė.

Mums rūpi jūsų konfidencialumas, todėl visas prekes pristatome neutralioje pakuotėje, ant kurios nėra parduotuvės logotipo, pavadinimo ar kitų užrašų. Niekas, pamatęs siuntinį, neįtars, kas slypi jo viduje, todėl prekių pristatymo vieta pasirinkti galite net darbovietę.

Svetainės saugumas.

Seksolele.lt internetinėje svetainėje įdiegtas SSL sertifikatas, kuris užtikrina, kad jūsų asmeniniai duomenys, įvesti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra visiškai saugūs. Nuolat prižiūrime puslapį ir atliekame jo diagnostiką, tad galime užtikrinti, kad jūsų apsilankymas Seksolele.lt yra visiškai saugus ir patikimas. Jei pasirinksite apsipirkimą be registracijos, po prekių pristatymo jūsų duomenys iš mūsų sistemos bus ištrinti automatiškai.

Męs atsiskaitymus priimame per Paysera mokėjimų sistema, kuri priima: Citadele, Danske Bank, DNB, Giropay, iDEAL, Krediidipank, LHV, Maestro, Mastercard, Nordea, PayPal, Paysera, Przelew24, SEB, Swedbank, Trustly, Visa, Visa Electron. 

Taip pat siūlome apsipirkimą lizingu. Apie tai sužinoti daugiau galite spausdami ČIA.

Prekes pristatome per DPD kurjerių tarnyba.

Išsirinktas prekes paštu siunčiame į bet kurią Europos šalį. Pristatymas Lietuvoje per 5 - 12 dienų. Užsienyjė 7 - 15 dienų.

Dėl švenčių ar neišvengiamų aplinkybių gaminant ar išsiunčiant gaminį, jis gali šiek tiek vėluoti.

Užsakymo patvirtinimas, atšaukimas ir grąžinimas.

Kai tik pateiksite užsakymą, gausite užsakymo patvirtinimo El. laišką. Tai reiškia, kad jūsų užsakymas jau yra mūsų sistemoje ir nieko nelaukiant pradėsime apdorojimo procesą. 

 Jūsų lėlės pristatymas paprastai trunka 5–12 darbo dienas.

Ne.

Taip.

Vistiek turite klausimų? Susisiekite su mumis:

info@sexdoll.lt

+37063938802