Svarbi informacija klientams

- kokybiška prekė yra negrąžinama/nekeičiama
- prekės pristatymo terminas  nuo 3 iki 10 dienų
- prekė supakuota į neutralią pakuotę
- prekė yra netradicinių matmenų ir sunkaus svorio
- klientas turi pats pasirūpinti prekės priėmimu iš kurjerio. Kurjeris siuntą tik iškrauna kliento nurodytu adresu
- ČIA galite pažiūrėti, kaip atrodo supakuota lėlė
- lėlė siunčiama iš Vokietijos arba Nyderlandų (muitinės prodcedūras sutvarkome)

Pristatymas

Suprantame, kad kiekvieno mūsų kliento poreikiai yra labai skirtingi. Žinant tai, stengiamės jums pasiūlyti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir skirtingus jų pristatymo variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums tinka labiausiai.
Visoms prekėms taikome emokamą pristatymą Lietuvoje su DPD arba privačiu kurjeriu. Lietuvos teritorijoje prekes pristatysime per 3–10 darbo dienas nuo užsakymo dienos.

 

Pristatymas yra su siuntų draudimu

Norime užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų siuntą priešingu atveju grąžiname pinigus! Siūlome ne tik konfidencialų pristatymą būdą, bet mes esame pasiruošę padengti visas nenumatytas išlaidas ir kompensuoti Jums visą sumą jeigu siunta pasimestų!

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau.

Siuntos informaciją matysite išsiuntus prekę. Norėdami gauti prekę į kitą Pasaulio šalį, tiesiog pasirinkime "šalis" nurodykite norimą šalį ir mes Jums prekę pristatysime su siuntų draudimu

Mokėjimai

Siekiant užtikrinti aukščiausią Jūsų asmeninių, bei finansinių duomenų saugumą ir konfidencialumą, naudojamės Payera LT, UAB (“Paysera”)
“Paysera”- tai įmokų surinkimo sistema, leidžianti Jums atsiskaityti internetu naudojantis visų didžiųjų Lietuvos bankų (“Swedbank”, “SEB”,  “DNB”, “Nordea”, “Šiaulių bankas”, “Medicinos bankas”, “Citadele”, “Danske Bank”, “Lietuvos kredito unijos”) el. Bankininkystės paslaugomis, taipogi atsiskaityti grynais “Maxima” kasose, “Narvesen” ir “Lietuvos spauda” kioskuose, “Lietuvos pašto” ir “Paypost” skyriuose, “Perlo paslaugos” terminaluose ir žinoma bankų skyriuose.

 

 

 

 

Susisiekti