Mūsų istorija

Seksolėlė.lt atsirado nuo tikėjimo, kad pasitelkiant naujas tecnologijas ir gamybos procus galime atnešti malonumą kiekvienam žmogui.

Ilgą laiką nuosekliai rinkome ir kaupėme žinias apie asmeninį gyvenimą ir produktus seksualinėms aistroms tenkinti. Remdamiesi pasichologija bei tradicijomis, mes tikime savo šio produkto nauda.

Sukaupta patirtis ir turimos žinios, leido atrinkti pačius pažangiausius ir kokybiškiausius produktus, pasiūlant juos Lietuvos rinkai.

Manome, kad būtent per ypatingus produktus suteikiame galimybę savo vartotojams džiaugtis ir ypatingais malonumais.

 

Kas mes?

Sekso lėlė – aukštos kokybės produktai seksualinui gyvenimo būdui, remiantis seiksologų išmintimi, mokslu ir pažangiomis technologijomis.

Vertinant aukščiausios kokybės standartus, mūsų asortimentas kruopščiai atrenkamas, o produktai kuriami tik iš kokybiškiausių žaliavų, pasitelkiant modernias gamybos technologijas bei ypač griežta kokybės kontrolę.

Mūsų misija – aukščiausios kokybės produktai, padedantys žengti į pilnesnį ir laimingesnį gyvenimą.

Mūsų vizija – kurti malonų ir harmoningą rytojų pradedant šiandien.

 

Mūsų vertybės

Kokybė
Visada stengiamės atitikti tik pačius aukščiausius kokybės standartus. Kruopščiai atrinkdami tiekėjus užtikriname, kad siūlomi produktai  visada būtų patikrinti laboratoriškai, tūrėtų tikslų identifikavimą ir reikiamus sertifikatus.

Santykiai
Nuolat puoselėjame darnius, ilgalaikius santykius su savo partneriais ir vartotojais. Vertiname asmeninį ryšį ir esame glaudžiai į klientą orientuota organizacija. Suprasdami vartotojų poreikus stengiamės viršyti mums keliamus lūkesčius pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus.

Harmonija
Propaguodami harmonigą seksualinę gyvenseną tikime bendros
harmonijos tarp žmogaus ir gamtos egzistavimu.
Erotika – unikali vertybė, gamtos dovana
žmogui. Mūsų tikslas tapti jungiamuoju tiltu ir
padėti žmonėms įminti malonesnio gyvenimo
paslaptį.

Inovacijos
Tikime mokslo ir technologijų pažanga. Vedami šio požiūrio nuolat ieškome naujų sprendimų pasitelkiant moderniausius sprendimus ir inovacijas. Tai mums leidžia judėti pirmyn ir pasiūlyti vartotojams pažangius produktus.